Za marzenia 2 (10/13)

Za marzenia 2 (10/13)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maja Bohosiewicz, Piotr Nerlewski, Anna Karczmarczyk, Marcin Perchuć
W skrócie:Ewa i Szczepan coraz bardziej zbliżają się do siebie. Kobieta decyduje, by nic nie mówili Zosi. W kancelarii Wolańskiego trwają prace nad sprawą spierających się Wandy Anielak i doktor Marty Górskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie trójki przyjaciół - Anki (Anna Karczmarczyk), Zosi (Maja Bohosiewicz) i Bartka (Piotr Nerlewski). Młodzi bohaterowie mieszkają razem od czasów studiów. Teraz stoją u progu prawdziwego, dorosłego życia i czekają ich pierwsze poważne decyzje dotyczące pracy, rodziny i miłości.

W tym odcinku

Ewa i Szczepan coraz bardziej zbliżają się do siebie. Kobieta jednak decyduje, by nic nie mówili Zosi. W kancelarii mecenasa Wolańskiego trwają prace nad sprawą spierających się Wandy Anielak i doktor Marty Górskiej. Pierwszą z nich reprezentuje Antoni, a drugą Adam i współpracująca z nim Anka. Dziewczyna wykazuje się inicjatywą i pomysłowością. Tymczasem Bartek dowiaduje się, kto jest odpowiedzialny za spalenie Wege-nacji. Policja prowadzi śledztwo, a sprawa się komplikuje. Zosia spędza popołudnie z ojcem w spa. Zawiera niezwykłą znajomość z Arkadiuszem (Andrzej Nejman), dilerem luksusowych aut.

Występują (pokaż wszystkich)