Za marzenia (1/13)

Za marzenia (1/13)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maja Bohosiewicz, Piotr Nerlewski, Anna Karczmarczyk, Marcin Perchuć
Reżyseria:Olga Hajdas
W skrócie:Zosia nie dostaje upragnionej pracy. Anka przyłapuje chłopaka na zdradzie. Bartek zaś traci posadę sprzedawcy hot-dogów. Trójka przyjaciół, by zapomnieć o troskach, rusza nad Wisłę z butelką wina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wzlotów i upadków trójki dwudziestosześciolatków: Zosi (Maja Bohosiewicz), Bartka (Piotr Nerlewski) i Anki (Anna Karczmarczyk). Młodzi bohaterowie mieszkają razem od czasów studiów. Teraz stoją u progu prawdziwego, dorosłego życia i czekają ich pierwsze poważne decyzje dotyczące pracy, rodziny i miłości. To opowieść o prawdziwej przyjaźni na podstawie powieści "Zaczaruj mnie", która była literackim debiutem scenarzystki Karoliny Frankowskiej.

W tym odcinku

To przełomowy dzień w życiu Zosi. Dziewczyna staje przed szansą porzucenia pracy w biurze i znienawidzonego szefa, Erwina Anielaka. Umawia się na rozmowę o wymarzoną pracę u znanej psycholog dr Drawicz, jednak spotkanie z potencjalną szefową okazuje się kompletną porażką. Anka jest charakteryzatorką na planie telenoweli i kocha to, co robi. Jednak i ona nie ma najlepszego dnia - zalicza wpadkę na planie, wdaje się w konflikt z reżyserem i przyłapuje swojego chłopaka, Pawła, na zdradzie. Lekkoduch Bartek zaś nie przyjmuje się pracą i przyziemnymi sprawami. Jest sprzedawcą hot-dogów, ale wciąż żyje z pieniędzy od rodziców, którzy sądzą, że ich synek pracuje w banku. Wierzą w jego kłamstwa do czasu, gdy odwiedzają Bartka w pracy. Na domiar złego chłopak traci swoją obecną posadę. Trójka przyjaciół, by zapomnieć o troskach, ruszają nad Wisłę z butelką wina. Postanawiają również zakopać kartki ze swoimi marzeniami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)