Wszyscy kochają Raymonda: Popatrz sobie, ale nie dotykaj (5)

Wszyscy kochają Raymonda: Popatrz sobie, ale nie dotykaj (5)

(Everybody Loves Raymond: Look Don't Touch)

serial komediowy USA 1996-1997   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Patricia Heaton, Doris Roberts, Brad Garrett
Reżyseria:Jeff Meyer
W skrócie:Raymond zostaje zauroczony przez młodą siostrzenicę Nemo - Angelinę. Ma z tego powodu wyrzuty sumienia. Debra postanawia się dowiedzieć, o co chodzi w tym całym zamieszaniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - 12-letnią Ally (Madylin Sweeten) i ośmioletnich bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Rayowi podoba się kelnerka z pizzerii Nemo. Mężczyzna z przykrością uświadamia sobie, że będzie musiał o tym powiedzieć Debrze. Co gorsza, zostawił w restauracji portfel i Angelina dzwoni do jego domu, aby poinformować go, że zguba się znalazła. Przygnieciony poczuciem winy Ray panikuje i udaje, że wcale nie zna dziewczyny. Kiedy rodzina Barone dodatkowo wyolbrzymia całą sytuację, Debra idzie do Nemo, chcąc na własne oczy zobaczyć Angelinę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)