Wszyscy kochają Raymonda: Standardowe odchylenie (4)

Wszyscy kochają Raymonda: Standardowe odchylenie (4)

(Everybody Loves Raymond: Standard Deviation)

serial komediowy USA 1996-1997   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Patricia Heaton, Doris Roberts, Brad Garrett
Reżyseria:Jeff Meyer
W skrócie:Raymond i Debra biorą udział w kursie psychologii kryminalnej. Uczestniczą tam w standardowych testach na inteligencję, których wyniki okazują się zaskakujące.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - 12-letnią Ally (Madylin Sweeten) i ośmioletnich bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

W ramach zajęć z psychologii kryminalistycznej Robert każe Rayowi i Debrze wypełnić test na inteligencję. Zadanie staje się przyczyną rywalizacji między małżonkami. Nie wiedzą oni jednak, że wyniki zostały specjalnie zmanipulowane, aby osoba przeprowadzająca eksperyment mogła obserwować reakcje badanych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także