Wszyscy kochają Raymonda 6: Raybert (10)

Wszyscy kochają Raymonda 6: Raybert (10)

(Everybody Loves Raymond: Raybert)

serial komediowy USA 2001   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
W skrócie:W barze Robert spotyka piękną czytelniczkę kolumny sportowej prowadzonej przez jego brata. Kobieta bierze go za swojego ulubionego dziennikarza, a on nie zamierza wyprowadzać jej z błędu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - córkę Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya, Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się w życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do Raya i odwrotnie.

W tym odcinku

W barze Robert spotyka piękną czytelniczkę kolumny sportowej prowadzonej przez jego brata. Problem w tym, że kobieta bierze go za swojego ulubionego dziennikarza, a on nie wyprowadza jej z błędu. Aby podtrzymać tę znajomość, Robert angażuje Raya w zagmatwaną intrygę, dzięki której dziewczyna ma nie odkryć jego prawdziwej tożsamości.

Występują (pokaż wszystkich)