Wszyscy kochają Raymonda 6: Kopacz (11)

Wszyscy kochają Raymonda 6: Kopacz (11)

(Everybody Loves Raymond: The Kicker)

serial komediowy USA 2001   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
W skrócie:W trakcie meczu rugby Frank łapie piłkę, która posłużyła do ustanowienia rekordu. Senior rodu Barone odmawia zwrócenia zdobyczy kopaczowi. O jego wyczynie rozmawia się nawet w radiowym talk-show.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - córkę Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya, Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się w życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do Raya i odwrotnie.

W tym odcinku

W trakcie uniwersyteckiego meczu rugby Frank łapie piłkę, która posłużyła do ustanowienia rekordu. Po tym, jak senior rodu Barone odmawia zwrócenia swojej zdobyczy kopaczowi, o jego wyczynie rozmawia się nawet w radiowym talk-show. Rodzina obmyśla plan odebrania Frankowi jego piłki, jednak starszy pan może okazać się przebieglejszy od pozostałych krewnych.

Występują (pokaż wszystkich)