Współczesna rodzina 4: Mój bohater (22)

Współczesna rodzina 4: Mój bohater (22)

(Modern Family 4: My Hero)

serial komediowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson
Reżyseria:Gail Mancuso
W skrócie:Teddy zaprasza całą rodzinę na imprezę we wrotkarni. Cam stara się zachować spokój w obecności mężczyzny. Claire unika rozmowy z Jayem na temat odziedziczenia jego biznesu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie trzech rodzin. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa - Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. W 2010 roku "Współczesna rodzina" otrzymała nominację do Złotego Globu.

W tym odcinku

Były chłopak Mitcha, czarujący lekarz Teddy, zaprasza całą rodzinę na imprezę charytatywną w miejscowej wrotkarni. Cam stara się zachować spokój w obecności mężczyzny. Claire unika rozmowy z Jayem na temat odziedziczenia jego biznesu. Phil uczy Glorię jeździć na wrotkach w spektakularnym stylu. Haley pomaga Alex w rozmowie z fajnymi chłopcami. Tymczasem Manny i Luke starają się wymyślić, którego z członków rodziny wybrać do pracy domowej zatytułowanej "Mój bohater".

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)