Współczesna rodzina 4: Edukacja (3)

Współczesna rodzina 4: Edukacja (3)

(Modern Family 4: Schooled)

serial komediowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson
Reżyseria:Gail Mancuso
W skrócie:Phil i Claire odwożą Haley do college'u. Przysparzają jej wstydu. Manny zmusza Jaya i Glorię, by poszli na kurs zajmowania się niemowlęciem. W przedszkolu Lily wdaje się w bójkę z chłopcem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie trzech rodzin. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa - Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. W 2010 roku "Współczesna rodzina" otrzymała nominację do Złotego Globu.

W tym odcinku

Phil i Claire mają odwieźć Haley do college'u. Ten trudny dla rodziców moment staje się jeszcze gorszy, gdy robią córce prawdziwy wstyd. Manny zmusza Jaya i Glorię, by poszli na kurs zajmowania się niemowlęciem. Podczas zajęć robią mnóstwo zamieszania. W przedszkolu Lily wdaje się w bójkę z chłopcem. Mitch i Cam lądują na spotkaniu z rodzicami dziecka - dwiema lesbijkami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)