Włatcy móch: Czarny pijar paparaczi (73)

Włatcy móch: Czarny pijar paparaczi (73)

serial animowany dla dorosłych Polska 2009   od 16 lat
Reżyseria:Bartek Kędzierski
W skrócie:W klasie IIb trwają wybory Miss Klasy. Chłopcy chcą przechwycić nagrodę. Maślana otrzymuje aparat fotograficzny. Czesio dowiaduje się, że jest dipterologiem, wielbicielem muchówek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pełne odważnego humoru perypetie czterech ośmiolatków z klasy II b. Najmądrzejszy z całej paczki Konieczko jest zdeklarowanym ateistą. Dzięki swojej inteligencji zamierza przejąć kiedyś władzę nad światem. Póki co wiedza przeszkadza mu w codziennej komunikacji z otoczeniem. Anusiak odznacza się największym brakiem kultury i jest najsilniejszy wśród kolegów. Jest synem chłopa i planuje kiedyś założyć związek zawodowy. Najbogatszy i najsprytniejszy Maślana to kapitalista, który jest przekonany, że wszystko można kupić. Zombie Czesio, w którym za życia skumulowały się liczne wady rozwojowe i genetyczne, marzy o tym, by zostać piosenkarzem. W przeciwieństwie do swoich kumpli jest miły i życzliwy. Cała czwórka nieustannie naraża się swojej nauczycielce, surowej pani Frał. Niesforne łobuzy często też dokuczają koleżance z klasy, Andżelice, która przeprowadziła się z rodzicami do Polski ze Stanów. Odważna i wygadana dziewczynka w przyszłości planuje bogato wyjść za mąż.

W tym odcinku

W klasie IIb trwają Wybory Miss Klasy, więc chłopcy postanawiają przechwycić nagrodę. Maślana otrzymuje aparat fotograficzny, a Czesio dowiaduje się, że jest dipterologiem - wielbicielem muchówek.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także