Włatcy móch: Order dla Maślany (3)

Włatcy móch: Order dla Maślany (3)

serial animowany dla dorosłych Polska 2006   od 16 lat
Reżyseria:Bartek Kędzierski
W skrócie:Podczas bitwy Konieczko zostaje ranny w głowę i higienistka przyznaje mu order za odwagę. Anusiak, Czesio i Maślana są gotowi znieść wiele bólu, aby dostać tak wysokie odznaczenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie ośmiolatków z klasy II B. Każdy z chłopców jest zupełnie inny. Konieczko to typ intelektualisty, który swoją przyszłość wiąże z karierą naukową. Maślana sens życia widzi w posiadaniu, a pieniądze zamierza zdobywać wszelkimi możliwymi sposobami. Anusiak jest synem działacza związkowego i kieruje się prostymi zasadami. Czesio został szczególnie doświadczony przez los. Umarł i teraz powrócił jako zombi. To co łączy tak odmienne osobowości to chęć objęcia władzy nad światem. Każdy ma inny pomysł na to jak ją zdobyć. Na drodze do spełnienia swoich marzeń bohaterowie napotykają na rozmaite przeszkody. Ich głównym źródłem są dorośli. Najwięcej kłopotów sprawia im nauczycielka, pani Frał. Jest starą panną i chciałaby, żeby wszystkie dzieci były grzeczne, ładne i uśmiechnięte. W szkole chłopcy mają sprzymierzeńca w osobie szkolnej higienistki. Ta bardzo nieszczęśliwa wdowa kocha wszystkie dzieci na świecie.

W tym odcinku

Konieczko podczas bitwy zostaje ranny w głowę. Higienistka przyznaje mu order za odwagę. Anusiak, Czesio i Maślana są gotowi znieść wiele bólu, aby dostać tak wysokie odznaczenie od dyżurnej sanitariuszki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także