Wiem, co jem na diecie (8/12)

Wiem, co jem na diecie (8/12)

magazyn poradnikowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Twórcy podpowiedzą, jak pogodzić dietę ze swoimi obowiązkami i dostosować ją do potrzeb pozostałych domowników. Analizie zostaną poddane zestawy rodzinne i porcje dziecięce dostępne w fast-foodach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna Bosacka pokaże, jak skutecznie stracić kilogramy i zmienić złe nawyki żywieniowe. Rozprawi się z wieloma mitami na temat odchudzania i ostrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami. Prowadząca weźmie pod lupę wszystkie modne diety i dietetyczne produkty. Udowodni, że aktywność fizyczna wcale nie musi wiązać się z wizytami w siłowni. Katarzyna Bosacka nie byłaby sobą, gdyby nie przejrzała półek sklepowych i etykietek różnych artykułów spożywczych. Nie zabraknie też prostych przepisów na dietetyczne pyszności. W zespole do zadań specjalnych oprócz prowadzącej znajdą się także inni eksperci: dietetyk, lekarz, psycholog i trener.

Twórcy programu podpowiedzą, jak pogodzić dietę ze swoimi obowiązkami i jak dostosować okrojony jadłospis do potrzeb pozostałych domowników. Analizie zostaną poddane zestawy rodzinne i porcje dziecięce dostępne w fast-foodach. Ponadto prowadzący przetestują tłuszczowo-białkową dietę Atkinsa.

Twórcy (pokaż wszystkich)