Wiem, co jem (6/10)

magazyn poradnikowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Żadne normy ani polskie, ani europejskie nie określają, ile mięsa i jakiej jakości powinno się znajdować w parówkach. W kolejnym odcinku Katarzyna Bosacka spojrzy ich producentom na ręce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 29 grudnia
za 14 dni
3:30 TVN Style

Opis

Katarzyna Bosacka, specjalistka od zdrowego odżywiania, tropi nieuczciwych producentów żywności. Udaje się do mniejszych sklepów bądź też supermarketów, by przejrzeć półki z żywnością. Prowadząca podpowie, jakie produkty spożywcze warto kupować, a jakie najlepiej omijać szerokim łukiem. Odkryje co, tak naprawdę skrywają paczki makaronu. Specjalistka również sprawdzi skład i jakość serów żółtych i wielu innych produktów.

Żadne normy ani polskie, ani europejskie nie określają, ile mięsa i jakiej jakości powinno się znajdować w parówkach. W kolejnym odcinku Katarzyna Bosacka spojrzy ich producentom na ręce. Zdradzi, czym nieuczciwi masarze zapychają parówki. Podpowie, jak wybrać tę najlepszą, a także najzdrowszą dla dzieci. Widzowie dowiedzą się także, co kryją w sobie parówki z serem czy papryką.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także