Weekendowa metamorfoza (3/8)

Weekendowa metamorfoza (3/8)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Magda to matka trójki dzieci. Nie pracuje, straciła zatrudnienie, gdy zaszła w trzecią ciążę. Młodsza siostra postanowiła ją wesprzeć. Przygotowała niespodziankę - zaprosiła ekipę Krzysztofa Mirucia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Architekt i projektant wnętrz, Krzysztof Miruć, pomaga swoim bohaterom przygotować niezwykłą niespodziankę dla ich najbliższych. Zmienia wybrane pomieszczenie nie do poznania, pod nieobecność obdarowywanej osoby. Ma na to tylko jeden weekend. Prowadzącego wspomagają asystentka, stolarz, specjalistka od dekoracji okiennych, florysta oraz dekoratorka.

Magda to matka trójki dzieci. Obecnie nie pracuje, straciła zatrudnienie w korporacji, gdy zaszła w trzecią ciążę. Młodsza siostra Basia postanowiła ją wesprzeć. Przygotowała niespodziankę - zaprosiła ekipę Krzysztofa Mirucia. Architekt zajmuje się długim, wąskim salonem, który pełni jednocześnie sporo funkcji. Jest jadalnią, sypialnią, pokojem zabaw oraz miejscem pracy partnera Marty. Zajmuje się on grafiką komputerową i komponowaniem muzyki. W tym odcinku dojdzie do wielu zwrotów akcji. Krzysztof Miruć w ostatniej chwili zmieni projekt, a szef ekipy remontowej, Robert, znajdzie przy oknie spory zaciek.

Twórcy (pokaż wszystkich)