Weekendowa metamorfoza (6/8)

Weekendowa metamorfoza (6/8)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:22-letnia studentka Julia nigdy nie miała własnego pokoju. Zawsze spała na kanapie z mamą. To właśnie ona i siostra zgłosiły ją do programu. Podczas remontu bohaterka odcinka zamieszkała u cioci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Architekt i projektant wnętrz, Krzysztof Miruć, pomaga swoim bohaterom przygotować niezwykłą niespodziankę dla ich najbliższych. Zmienia wybrane pomieszczenie nie do poznania, pod nieobecność obdarowywanej osoby. Ma na to tylko jeden weekend. Prowadzącego wspomagają asystentka, stolarz, specjalistka od dekoracji okiennych, florysta oraz dekoratorka.

22-letnia studentka Julia nigdy nie miała własnego pokoju. Zawsze spała na jednej kanapie z mamą. To właśnie ona i siostra zgłosiły ją do programu. Podczas remontu bohaterka odcinka zamieszkała u cioci. Teraz Krzysztof Miruć ma weekend, by stworzyć dla Julii fantastyczny pierwszy pokój, utrzymany w kolorach ziemi i klimacie retro-etno. Prace szły dobrze do momentu, gdy ekipa dowiedziała się, że jest ona w drodze do domu, ponieważ zapomniała ważnej książki...

Twórcy (pokaż wszystkich)