Wataha 3 (6-ost.)

Wataha 3 (6-ost.)

serial sensacyjny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Leszek Lichota, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Aleksandra Popławska
Reżyseria:Olga Chajdas, Katarzyna Adamik
W skrócie:Dobosz wypisuje się ze szpitala. Zamierza poprowadzić przesłuchanie Świtalskiego. Kuczer każe Rebrowowi oddać odznakę i zabrać swoje rzeczy. Obwinia go o to, co stało się Wiśniakowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 26 stycznia
dziś
0:35 HBO 3

Opis

Trzeci sezon rozpoczyna się zatrzymaniem przez Straż Graniczną dwóch migrantów, którzy usiłowali przedostać się z Polski na Ukrainę. Podążając ich śladem, Rebrow (Leszek Lichota) nagle natyka się na miejsce zbrodni. Wieść o wyjątkowo bestialskim morderstwie porusza cały kraj. Markowski (Andrzej Zieliński) przejmuje dochodzenie. Wiktor zwraca się z prośbą o pomoc do Dobosz (Aleksandra Popławska). Uważa, że sprawa jest bardziej skomplikowana niż się z pozoru wydaje. Iga nie cieszy się z powrotu w Bieszczady, ponieważ w Warszawie jej kariera bardzo prężnie się rozwijała. Mimo że Rebrow znowu pracuje w straży, nie może zapomnieć o tym, co się wydarzyło. Spotyka się z niechęcią współpracowników, którzy uważają, że metody jego działania przekraczają granice prawa. Tymczasem ukraińscy przemytnicy zyskują nowego szefa - Tatianę Barkovą (Evgeniya Akhremenko).

W tym odcinku

Dobosz wypisuje się ze szpitala. Zamierza poprowadzić przesłuchanie Świtalskiego. Kuczer każe Rebrowowi oddać odznakę i zabrać rzeczy. Obwinia go o to, co stało się Wiśniakowi. Barkova grozi zabiciem Agi, by zmusić Wiśniaka do mówienia. Wiktor na własną rękę podejmuje poszukiwania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)