Walki zwierząt: Śmiertelne pułapki (4)

(Animal Fight Club: Fangs of Fury)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2016   od 12 lat
W skrócie:W odcinku widzowie poznają historię zwierząt, które atakują z ukrycia przy pomocy ostrych kłów. Są także drapieżniki miażdżące swych rywali w śmiertelnym uścisku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 10 listopada
za 13 dni
14:00 National Geographic Wild

Opis

Kolejny sezon spektakularnej serii przyrodniczej, która przedstawia brutalną stronę świata zwierząt. Twórcy programu podpatrują zachowania najgroźniejszych i najbardziej zaciekłych stworzeń z różnych zakątków świata. Zobaczymy między innymi olbrzymie niedźwiedzie, zwinne tygrysy i potężne nosorożce podczas walki o przetrwanie, terytorium czy samicę. W tych dramatycznych pojedynkach na śmierć i życie wszystkie chwyty są dozwolone.

W tym odcinku

Oglądamy przedstawicieli różnych gatunków, stających do brutalnych bitew o najwyższą stawkę. Od lasów deszczowych po rozległe pustynie - każde środowisko jest areną śmiertelnych konfliktów. Zwierzęta nie wahają się użyć ostrych zębów i pazurów w walce o pożywienie, terytorium i prawo do rozmnażania się. W dzisiejszym odcinku zobaczymy stworzenia, które mają najgroźniejsze szczęki na całej planecie, m.in. dysponujących ostrymi kłami mistrzów zasadzek i pełzających zabójców z zębami jadowymi.

Zobacz także