Walki zwierząt: Niebezpieczne spotkania (6)

(Animal Fight Club: Dangerous Encounters)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2015   od 12 lat
W skrócie:Starcia najbardziej niebezpiecznych zwierząt z różnych kontynentów. Widzowie zobaczą m.in. rekiny i krokodyle różańcowe walczące o padlinę oraz nosorożce czarne toczące krwawy bój o terytorium.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W królestwie zwierząt trwa ciągła walka. Lwy, słonie, niedźwiedzie polarne i kobry wdają się w śmiertelne bójki. Kamery rejestrują pełne napięcia, dramatu i determinacji sceny. Każde starcie wiąże się z jakąś historią. Aligator, który zuchwale chce zaznaczyć swoją dominację, głodny niedźwiedź walczący o pożywienie, czy lis biorący udział w rytuale godowym - dadzą pokaz swoich możliwości. Unikatowe nagrania pokazują barwny i okrutny świat zwierząt. Taktyka, ukryta broń, podstęp - dzikie stworzenia wykorzystują wszystkie możliwości i nie cofną się przed niczym, by przetrwać.

W tym odcinku

Kolejne starcia najbardziej niebezpiecznych zwierząt z różnych kontynentów. Wśród najstraszliwszych drapieżników występujących w wodach Australii są rekiny i krokodyle różańcowe. Zobaczymy, co stanie się, kiedy przedstawiciele tych groźnych gatunków staną do zaciętej walki o padlinę wielkiego żółwia. Z kolei w Afryce dwa nosorożce czarne - należące do najcięższych ssaków lądowych na świecie - toczą krwawy bój o terytorium. Kolejną bohaterką odcinka jest modliszka, która w szale niszczy wszystko, co spotyka na swojej drodze.