Walki zwierząt (4)

(Animal Fight Club 5: Deadly Under Dogs)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2018   od 12 lat
W skrócie:Tym razem przekonamy się, że wielkość nie zawsze jest czynnikiem decydującym, a żadne zwycięstwo nie jest pewne, dopóki walka się nie dobiegnie końca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona fascynującej serii ukazującej najzacieklejsze starcia w świecie zwierząt. Zobaczymy nadzwyczajną broń i niewiarygodne taktyki, jakimi dysponują uczestnicy zaciętych walk o przetrwanie. W programie prezentowane są nagrania z udziałem najpotężniejszych drapieżników, takich jak lwy, krokodyle czy rekiny, oraz maleńkich, lecz zaskakująco twardych stworzeń, jak pasikoniszki czy waleczne owady. Od afrykańskich równin po ośnieżone pustkowia Ameryki Północnej - oto pola bitew o terytorium, dominację i samice. Dzięki elementom grafiki komputerowej, scenom prezentowanym w zwolnionym tempie, zbliżeniom i powtórkom kluczowych momentów widzom nie umknie żaden szczegół.

W tym odcinku

W dzisiejszym odcinku zobaczymy niesamowite pojedynki doświadczonych łowców z ofiarami, które wcale nie są takie bezbronne, jakby się wydawało. Będziemy świadkami emocjonujących walk, w których nikt nie jest z góry skazany na porażkę. Autorzy serii prezentują brutalne starcia, w których wielkość nie ma znaczenia, a wynik pozostaje nierozstrzygnięty do ostatniej chwili. Przeanalizują każdy etap walk z udziałem ostrych zębów i pazurów.

Zobacz także