Uroczysko (67)
| Występują: | Antoni Królikowski, Katarzyna Ucherska, Julita Koper, Jakub Dąbrowski |
|---|---|
| Reżyseria: | Izabela Sikorska-Garbień, Kamila Fidler, Rafał Kwietniewski |
| W skrócie: | Pawłowi w ostatnich chwilach życia towarzyszą wirujące światła i muzyka techno. Policjanci muszą ustalić, co się wydarzyło w klubie Enigma. Laura stwierdza zawał u 24-letniego chłopaka. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Komisarz Ziomecki (Antoni Królikowski) trafia do aresztu, ponieważ postępuje zbyt pochopnie, próbując wyjaśnić tajemnicę śmierci swojej matki. Wilczewska (Katarzyna Ucherska) z pomocą swojego byłego narzeczonego, Maćka (Damian Kulec), robi co w jej mocy, by wyciągnąć Filipa z aresztu. Tymczasem u brata policjanta, księdza Marka (Przemysław Cypryański), zjawia się śmiertelnie chory mężczyzna, który podczas spowiedzi wyjawia mu, dlaczego ich matka musiała zginąć. Tymczasem relacje Zuzy (Julita Koper) i Olka (Jakub Dąbrowski) rozwijają się dosyć osobliwie. Inni mieszkańcy Uroczyska także nie narzekają na nudę. Kordas (Michał Milowicz) wraz z córką Luizą (Klaudia Sokołowska) prowadzi swój turystyczny biznes. Mąż Czarnej (Pamela Płachtij), Misiek, popada w poważne kłopoty, a Wróbel (Kazik Mazur) wraz z kolegami dokonuje sensacyjnego odkrycia, związanego z przeszłością miasteczka.
W tym odcinku
Pawłowi w ostatnich chwilach życia towarzyszą wirujące światła i muzyka techno. Policjanci z Uroczyska muszą ustalić, co się wydarzyło tej nocy w klubie Enigma. Laura stwierdza zawał serca u 24-letniego chłopaka. Z zeznań świadków wynika, że w klubie dzieje się coś niepokojącego - dochodzi do niekontrolowanych ataków złości czy napadów agresji. Ubrana w srebrną mini Zuza bierze udział w zaplanowanej akcji pod przykrywką. Filipa podgląda sam Władca Marionetek.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Antoni Królikowski
jako Filip Ziomecki -
Katarzyna Ucherska
jako Agata Wilczewska -
Julita Koper
jako Constable Zuzanna -
Jakub Dąbrowski
jako Constable Olek -
Pamela Płachtij
jako Malgosia 'Czarna' -
Anna Iberszer
jako Laura -
Przemysław Cypryański
jako Priest Marek -
Kazimierz Mazur
jako Andrzej Wróbel -
Michał Milowicz
jako Krzysztof Kordas -
Mariusz Gagatek
jako Lucek -
Klaudia Sokołowska
jako Luiza Kordas -
Artur Piotrowicz
jako Sad bachelor -
Damian Kulec
jako Maciek -
Beata Śliwińska
jako Sandra -
Maksymilian Ceroń
jako Igor -
Dorota Łukasiewicz
jako Notary -
Jacek Lech
jako Waldek -
Wojciech Starostecki
jako Director -
Daria Iwan
jako Iwona -
Rafał Cieluch
jako Klos -
Jakub Giel
jako Doctor
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Izabela Sikorska-Garbień
reżyseria
-
Kamila Fidler
reżyseria
-
Rafał Kwietniewski
reżyseria
Zobacz także
- Uroczysko (177) - serial kryminalny - niedziela, 7 grudnia 17:55
- Uroczysko (178) - serial kryminalny - niedziela, 7 grudnia 18:25
- Uroczysko (179) - serial kryminalny - niedziela, 7 grudnia 19:00
- Uroczysko (180) - serial kryminalny - niedziela, 7 grudnia 19:30
- Uroczysko (123) - serial kryminalny - poniedziałek, 8 grudnia 20:00
- Uroczysko (124) - serial kryminalny - poniedziałek, 8 grudnia 20:30
- Uroczysko (125) - serial kryminalny - wtorek, 9 grudnia 20:00
- Uroczysko (126) - serial kryminalny - wtorek, 9 grudnia 20:30
- Uroczysko (127) - serial kryminalny - środa, 10 grudnia 20:00
- Uroczysko (128) - serial kryminalny - środa, 10 grudnia 20:30
