x
Ukryta prawda (897)

Ukryta prawda

sezon 13 odc. 897

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Marta niedawno zaczęła pracować jako przedstawicielka handlowa. Nie stać jej na nianię, więc zostawia córki u swojej mamy. Wkrótce zauważa, że dziewczynki często bawią się na podwórku same.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

32-letnia Marta jest samotną matką. Niedawno zaczęła pracować jako przedstawicielka handlowa, co wiąże się z częstymi wyjazdami. Nie stać jej na nianię, więc zostawia córki - Arletę i Zuzię - u swojej mamy Barbary. Kiedy pewnego dnia Zuzia wraca do domu, jest cicha, osłabiona, ma gorączkę. Po paru dniach przeziębienie znika, ale dziewczynka wciąż mało się odzywa. Marta zabiera córkę do psychologa, który przyczyny kłopotów upatruje w częstych wyjazdach matki. Wkrótce kobieta zauważa, że dziewczynki, przebywając u babci, często bawią się na podwórku same. W dodatku Arleta zawarła z siostrą pakt i obie mają przed rodzicielką tajemnice.

Zobacz także