x
Ukryta prawda (1391)

Ukryta prawda

sezon 20 odc. 1391

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:Monika otrzymuje na rocznicę ślubu smartwatch. Jej mąż wręcza też liczne podarki córce. Kobieta dziwi się, skąd ten przypływ gotówki. Pewnego dnia docierają do niej zaskakujące wieści.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program jest emitowany od dziesięciu lat. Przez cały ten czas prezentuje wzruszające, ale też zabawne historie. Widzowie śledzili losy bohaterów pokazane w ponad tysiącu odcinków. Ich historie napisało samo życie, więc rozwiązania problemów często są dość niespodziewane. W jubileuszowym sezonie nie zabraknie zdrad, nienawiści oraz nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

46-letnia Monika otrzymuje od męża Filipa w prezencie na rocznicę ślubu wymarzony smartwatch. Ojciec wręcza też liczne podarki ich córce Mai. Monika dziwi się, skąd ten przypływ gotówki u mężczyzny, który pracuje jako urzędnik. Ten opowiada żonie o premii i podwyżce. Potem Filip nabywa kolejne przedmioty: drogi rower czy sprzęt do nurkowania. U 46-latki zaś rośnie podejrzenie, że wydaje on nieistniejące pieniądze. Pewnego dnia docierają do niej zaskakujące wieści - mąż się zwolnił. Teraz jest jeszcze bardziej zagubiona. W dodatku koleżanka pokazuje Monice artykuł poświęcony napadowi na bank, którego sprawca dotąd nie został złapany. Kobieta sądzi, że złodziejem może być Filip...

Zobacz także