x
Ukryta prawda (783)

Ukryta prawda

sezon 12 odc. 783

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Leszek próbuje ułożyć sobie życie po śmierci żony, która odeszła trzy lata temu. Mieszka razem z synem. Nastolatek bardzo przeżywa przedwczesną utratę matki, nie pracuje i nie radzi sobie w szkole.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty czy uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

42-letni Leszek Drozd próbuje ułożyć sobie życie po śmierci żony, która odeszła trzy lata wcześniej. Mężczyzna jest księgowym. Mieszka razem z synem Kubą. Nastolatek bardzo przeżywa przedwczesną utratę matki, nie pracuje, nie radzi sobie w szkole. Mężczyźni kłócą się nieustannie z powodu braku pieniędzy. Leszek chce, żeby Kuba przejął opiekę nad babcią, 70-letnią Marią. W czasie nieobecności chłopaka sprowadza do domu nową partnerkę, Weronikę. Jej obecność wywołuje kolejne awantury. Wreszcie nastolatek postanawia przeprowadzić się do babci.

Zobacz także