Ukryta prawda (772)

Ukryta prawda

sezon 11 odc. 772

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Celina i Artur są zaprzyjaźnieni z Natalią i Irkiem, którzy mają 18-letnią córkę Malwinę. Nastolatka jest kursantką w szkole jazdy prowadzonej przez Artura. Mężczyzna zaczyna mieć dosyć swojej pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna już odsłona programu. W każdym odcinku zostanie przedstawiona jedna historia człowieka, którzy został oszukany przez bliskie im osoby. Czasem sumienie bohaterów tych opowieści podpowiada im społecznie nieakceptowalne rozwiązania, co wywołuje liczne komplikacje.

W tym odcinku

Celina i Artur są zaprzyjaźnieni z sąsiadami - Natalią i Irkiem, którzy mają 18-letnią córkę Malwinę. Nastolatka jest kursantką w szkole jazdy prowadzonej przez Artura. Mężczyzna zaczyna mieć dosyć swojej pracy i wyżywa się na podopiecznych. Mówi żonie, że zamierza zmienić zawód. Chce wrócić do prowadzenia tirów. Prosi też wspólnika, Grzegorza, by wykupił jego udziały w szkole. Tymczasem Celina zamierza wyprawić Arturowi urodziny w restauracji, jednak on się na to nie zgadza. Kobieta postanawia więc zrobić mężowi niespodziankę i zorganizować przyjęcie w domu. Namawia córki do pomocy, chcąc także pogodzić skłócone dziewczyny. Ta impreza zmieni życie całej rodziny...

Zobacz także