Ukryta prawda (1388)

Ukryta prawda

sezon 20 odc. 1388

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:16-letnia Martyna trenuje siatkówkę. Nie znosi koleżanki z drużyny, Edyty. Gdy samotni rodzice dziewczyn zakochują się w sobie, córki zaczynają współpracować. Postanawiają rozbić ten związek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program jest emitowany od dziesięciu lat. Przez cały ten czas prezentuje wzruszające, ale też zabawne historie. Widzowie śledzili losy bohaterów pokazane w ponad tysiącu odcinków. Ich historie napisało samo życie, więc rozwiązania problemów często są dość niespodziewane. W jubileuszowym sezonie nie zabraknie zdrad, nienawiści oraz nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

16-letnia Martyna po śmierci ojca jest wychowywana tylko przez matkę, Wiktorię. Trenuje siatkówkę i szczerze nie znosi bardzo impulsywnej koleżanki z drużyny, Edyty, która ma do niej o wszystko pretensje. Ona odwzajemnia to negatywne uczucie, bowiem uważa, że trener faworyzuje pierwszą z nastolatek. Kolejna kłótnia kończy się rękoczynami. Opiekun grupy wzywa na rozmowę matkę Martyny oraz ojca Edyty, Szczepana. Oznajmia im, że jeśli dziewczyny nie skończą rywalizować, obie zostaną wyrzucone. Tymczasem, ku przerażeniu córek, Wiktoria i Szczepan zakochują się w sobie, a po kilku tygodniach zamieszkują razem. Wściekłe dziewczyny początkowo nadal uprzykrzają sobie życie, ale niebawem dochodzi między nimi do pojednania. Współpracują, by rozbić związek rodziców. Jednocześnie trener niesprawiedliwie odsuwa obie zawodniczki od gry.

Zobacz także