x
Ukryta prawda (694)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 694

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Patrycja od niedawna spotyka się z Adamem. Przyjmuje jego oświadczyny, ale zdaje sobie sprawę, że nie pasuje do zamożnego świata ukochanego. Jej matka nadużywa alkoholu, a ojciec przebywa w więzieniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

23-letnia Patrycja od trzech miesięcy spotyka się z Adamem. Niespodziewanie mężczyzna prosi ją o rękę. Dziewczyna zgadza się, ale zdaje sobie sprawę, że nie pasuje do świata narzeczonego. Chłopak pochodzi bowiem z dobrego domu i jest zamożny. Patrycja musi ukrywać swoje pochodzenie. W dodatku jej matka nadużywa alkoholu, brat kradnie, a ojciec siedzi w więzieniu. Dziewczyna boi się porzucenia. Wkrótce brat Patrycji zaczyna ją szantażować, grozi, że zdradzi jej sekret. Namawia siostrę do włamania do domu rodziców Adama.

Zobacz także