Ukryta prawda (693)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 693

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Paweł jest aktorem, zaś jego żona Marzena pracuje w miesięczniku, do którego należy portal internetowy. Kiedy się poznali, on miał małą rolę w serialu, a ona nie była znana. Teraz to się zmienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

38-letni Paweł jest niespełnionym aktorem, zaś jego żona, Marzena, pracuje w miesięczniku lifestylowym, do którego należy również portal internetowy. Kiedy się poznali, on miał małą rolę w serialu, a ona nie była znana. Obecnie sytuacja uległa zmianie: Marzena robi karierę, podczas gdy Paweł zajmuje się domem. Mężczyzna jest sfrustrowany, coraz częściej między nim a żoną dochodzi do kłótni. Chce, żeby kobieta załatwiła mu pracę w redakcji, jest nawet gotów sfałszować swoje CV, jednak ona się nie zgadza. Wówczas Paweł okłamuje sekretarza gazety, że jest podróżnikiem. Zostaje zatrudniony na okres próbny. Prosi Marzenę, żeby go kryła.

Zobacz także