Ukryta prawda (684)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 684

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Marcin jest strażakiem. Podoba mu się koleżanka z zespołu. Kobieta pół roku wcześniej straciła partnera. Pewnego dnia prosi, by Marcin został ojcem jej dziecka. Nie chce jednak zakładać rodziny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

Marcin pełni służbę w jednostce Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Od dawna podoba mu się koleżanka z zespołu, Emilia. Kobieta pół roku wcześniej straciła partnera w tragicznych okolicznościach. Zmarły również był strażakiem i zginął w skutek wybuchu butli z gazem. Marcin pociesza przyjaciółkę, w której z czasem się zakochuje. Sam kilka miesięcy temu zakończył nieudany, dwuletni związek. Emilia proponuje, by mężczyzna został ojcem jej dziecka. Marcin liczy na romantyczną relację, jednak szuka tylko dawcy nasienia. Strażak staje w obliczu poważnego dylematu, bowiem zawsze pragnął tradycyjnej rodziny. Tymczasem Emilia nie jest gotowa na związek. Wkrótce kobieta zachodzi w ciążę.

Zobacz także