Ukryta prawda (678)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 678

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Tomek zakochuje się w Marcie. Wkrótce otrzymuje wiadomość, że Ania, z którą wcześniej był związany, jest w ciąży. Zgadza się jej pomóc. Dziewczyna zaczyna prześladować nową partnerkę Tomka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

26-letni Tomek to częsty bywalec klubów. Pewnego dnia mężczyzna zakochuje się w Marcie, którą poznał dzięki randce w ciemno. Wracając ze spotkania z ukochaną, otrzymuje wiadomość, że jego była dziewczyna, Ania, jest w ciąży. Tomek zgadza się jej pomóc, zaznacza jednak, że ma nową partnerkę. Razem z Anią odwiedza lekarzy i planuje przyszłość dziecka. Młoda matka chciałaby też, żeby do siebie wrócili. Tymczasem ktoś zaczyna prześladować Martę - wysyła jej obraźliwe esemesy i maile, w których każe dziewczynie zostawić Tomka.

Zobacz także