Ukryta prawda (667)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 667

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:27-letnia tłumaczka Marta po śmierci rodziców sama opiekuje się młodszą siostrą. Po przeprowadzce do ukochanego nadal pomaga we wszystkim dziewczynie. Po kolejnej kłótni partner z nią zrywa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 24 października
za 4 dni
3:05 TVN Fabuła (z napisami)

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

27-letnia Marta po śmierci rodziców sama opiekuje się młodszą siostrą, Dominiką. Kobieta utrzymuje je obie, pracując jako tłumaczka. Jakiś czas temu Marta poznała Tomka, w którym zakochała się z wzajemnością. Mężczyzna chce, żeby zamieszkali razem. Jednak nawet po przeprowadzce Marta spędza najwięcej czasu w dawnym mieszkaniu, pomagając nastolatce we wszystkim. Tomek uważa, że Dominika powinna nauczyć się samodzielności. Po kolejnej kłótni dotyczącej nadopiekuńczości Marty, partner z nią zrywa. Wówczas kobieta wyznaje mu prawdę.

Zobacz także