Ukryta prawda (619)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 619

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Asia spotyka zapłakaną kobietę, która nie ma pieniędzy na leki. Sama realizuje jej receptę w aptece. Wbrew woli męża zaprasza nieznajomą do swojego domu i pozwala jej tam zamieszkać przez kilka dni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

31-letnia Asia ma męża i małą córeczkę. Dobrze zarabia jako tłumaczka, regularnie wspiera finansowo różne fundacje, ale nie odmawia też pomocy żebrakom, którzy zaczepiają ją na ulicy. Pewnego dnia spotyka zapłakaną kobietę. Pani Maria nie ma pieniędzy na leki, Asia realizuje więc receptę w aptece. Oferuje też dalszą pomoc. Wbrew woli męża zaprasza nieznajomą do swojego domu i pozwala jej tam zamieszkać przez kilka dni. Z czasem między kobietami nawiązują się bliższe relacje. Asia remontuje mieszkanie Marii, zaś Maria pomaga Asi w opiece nad półroczną córeczką. Któregoś dnia Asia widzi nową przyjaciółkę w towarzystwie zamożnego mężczyzny.

Zobacz także