Ukryta prawda (587)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 587

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Malwina i jej mąż wychowują Bartka i Edytę. Ich syn jest wybitnie uzdolnionym komputerowcem. Rodzina żyje skromnie, jednak podczas kolejnej awantury chłopak zaskakuje matkę sporą ilością gotówki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

45-letnia Malwina i jej mąż, Zbigniew, wychowują Bartka i Edytę. Od pewnego czasu wiadomo, że ich syn jest wybitnie uzdolniony. Rodzina żyje skromnie, jednak podczas kolejnej awantury chłopak zaskakuje matkę sporą ilością gotówki. Okazuje się, że Bartek, geniusz komputerowy, wygrał właśnie konkurs na najlepszą grę sieciową. Nagrodą jest umowa opiewająca na kilka tysięcy złotych z fundacją, która wspiera zdolną młodzież. Tymczasem nastolatek staje się arogancki, poniża rodziców, uważa ich za prostaków. Malwina i Zbigniew mają lepszy kontakt z 19-letnią córką. Dziewczyna zajmuje się ekologią. Pewnego dnia proszą Bartka o wsparcie finansowe na spłatę kredytu, jednak on odmawia. Wówczas ojciec każe mu płacić za własne utrzymanie. Malwina boi się, że zachowanie genialnego nastolatka doprowadzi do rozpadu rodziny.

Zobacz także