Ukryta prawda (535)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 535

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Monika decyduje się wrócić do firmy, wkrótce po narodzinach córki. Zatrudnia na nianię dziewczynę, którą poznała w parku. Pewnego dnia po powrocie do domu nie zastaje ani opiekunki, ani dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 22 lutego
jutro
19:00 TVN 7 (z napisami)
piątek, 23 lutego
pojutrze
11:55 TVN 7 (powtórka) (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Monika jeszcze do niedawna pracowała w agencji reklamowej. Jednak po urodzeniu dziecka musiała zrezygnować i teraz poświęca cały czas swojej 6-miesięcznej córeczce, Hani. Kobieta tęskni za pracą, a także dawnym stylem życia. Zazdrości koleżance, która opowiada jej o rozwoju firmy i nowych projektach. Wkrótce szef proponuje Monice powrót do pracz. Ona zgadza się, jednak mąż i teściowa uważają, że powinna jak najdłużej zostać z dzieckiem w domu. Kobieta zaczyna szukać niani. Zatrudnia absolwentkę pedagogiki, Kasię, którą poznała w parku. Pewnego dnia po powrocie do domu nie zastaje ani opiekunki, ani dziecka.

Zobacz także