Ukryta prawda (451)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 451

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Andrzej i Ewa prowadzą aptekę. Ich oczkiem w głowie jest córka, która studiuje historię sztuki w Krakowie. Dziewczyna wraca do domu na przerwę semestralną i oznajmia rodzicom, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Farmaceuci Andrzej i Ewa wspólnie prowadzą aptekę. Ich oczkiem w głowie jest 21-letnia córka, Marta, która studiuje historię sztuki w Krakowie. Dziewczyna wraca do domu na przerwę semestralną i oznajmia rodzicom, że jest w ciąży i planuje ślub z ojcem dziecka, 32-letnim Krystianem. Andrzejowi nie podoba się wybranek córki. Chłopak jest długowłosym hipisem, który chodzi w kwiecistych koszulach, koralach i bransoletkach. Jest weganinem, medytuje nago na środku salonu przyszłego teścia i utrzymuje się z prowadzenia kursów relaksujących. Pewnego dnia Andrzej jest świadkiem spotkania Krystiana z tajemniczą kobietą i dzieckiem.

Zobacz także