Ukryta prawda (337)

Ukryta prawda

sezon 4 odc. 337

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:17-letnia Kasia ma romans z nauczycielem, Adamem. Gdy rodzice nastolatki odkrywają prawdę, postanawiają zgłosić jej wychowawczyni oraz dyrekcji szkoły sprawę molestowania seksualnego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

17-letnia Kasia ma romans z dużo od niej starszym nauczycielem angielskiego, Adamem. Mężczyzna obiecuje jej, że jak tylko dziewczyna skończy szkołę, to on porzuci żonę i zamieszkają razem. Któregoś dnia podczas spotkania w mieszkaniu Adama Kasia orientuje się, że zostawiła w domu telefon. Okazuje się, że w tym czasie jej rodzice przejrzeli SMS-y i postanowili zgłosić wychowawczyni nastolatki i dyrekcji szkoły, że ich córka została wykorzystana seksualnie przez nauczyciela. Nie wiedzą oni, że wychowawczyni Kasi jest żoną Adama, z którym ich córka ma romans.

Zobacz także