x
Ukryta prawda (1252)

Ukryta prawda

sezon 19 odc. 1252

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Alina ma romans z szefem. Dowiaduje się, że sąsiad widział nagranie ich seksu. Informatyk Paweł znajduje w gabinecie przełożonego ukrytą kamerę. Podejrzenie pada na byłego pracownika firmy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

35-letnia Alina pracuje jako asystentka Karola. Mają romans. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się od sąsiada, że widział nagranie jej seksu, które jednocześnie wiernie odtwarza realia zdrady z szefem. Przełożony nie przyznaje się jednak do stworzenia filmiku. Informatyk Paweł znajduje w jego gabinecie ukrytą kamerę. Gdy zgłasza sprawę na policję, kieruje podejrzenie na Marcina, wyrzuconego niedawno z powodu podejrzenia o przekazywanie konkurencji poufnych informacji. Kochankowie zdobywają od sąsiada adres strony, gdzie pojawił się filmik. Jak się okazuje, są tam również nagrania z firmowych toalet. Zwolniony przez Karola mężczyzna robi byłemu szefowi awanturę - policjanci nachodzą go w nowej pracy. Wkrótce wszyscy koledzy Aliny dowiadują się nie tylko o kamerach w łazience, ale też o jej romansie. W dodatku sąsiad pokazuje nagranie mężowi 35-latki. On wyprowadza się razem z ich 6-letnim synkiem. Załamaną partnerkę pociesza Karol. Tymczasem trwają poszukiwania podglądacza.

Zobacz także