x
Ukryta prawda (1209)

Ukryta prawda

sezon 19 odc. 1209

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:33-letnia Urszula od trzech lat ma romans z żonatym Krzysztofem. Mężczyzna wciąż obiecuje, że zakończy dla niej swoje małżeństwo, ale ostatecznie zrywa z kochanką. Kobieta planuje zemstę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

33-letnia Urszula od trzech lat ma romans z żonatym Krzysztofem. Mężczyzna wciąż obiecuje, że zakończy dla niej swoje małżeństwo, ale ostatecznie zrywa z kochanką. Upokorzona i oszukana planuje zemstę. Na początek wynajmuje sąsiednie mieszkanie. Potem nawiązuje znajomość ze swoją rywalką Moniką, która nie jest świadoma sytuacji. Jak niebawem przekonuje się Urszula, mężczyzna kłamał na temat partnerki - to ciepła, uczynna osoba, mocno go kochająca. Nowe odkrycie potęguje złość 33-latki, zdaje sobie bowiem sprawę, że Krzysztof nią manipulował. Postanawia przyjąć nową strategię i zniszczyć oszusta jego własną bronią.

Zobacz także