×
Ukryta prawda (1227)

Ukryta prawda

sezon 19 odc. 1227

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Błażej uważa, że jego żona Natalia jest zakupoholiczką. Pewnego dnia zostaje ona przyłapana na kradzieży torebki. Mężczyzna orientuje się, że kobieta chowa kupione rzeczy w piwnicy i u koleżanki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

36-letni Błażej uważa, że jego żona Natalia jest zakupoholiczką. Pewnego dnia zostaje ona przyłapana na kradzieży torebki wartej ponad pięć tysięcy złotych. Po odebraniu kobiety z komisariatu partner urządza jej awanturę - zawsze lubiła drogie ubrania i dodatki czy luksusowe perfumy, ale ostatnio wydaje więcej niż zarabia w firmie farmaceutycznej jako sekretarka. W dodatku to Błażej reguluje wszystkie koszty związane z kredytem mieszkaniowym, rachunkami oraz zakupami spożywczymi. Jakiś czas później mężczyzna orientuje się, że Natalia przechowuje kupione rzeczy w piwnicy, a także u koleżanki, żeby go nie denerwować. 36-latek postanawia zmusić żonę do podjęcia terapii, zaczyna też obsesyjnie ją kontrolować. Kiedy prosi o pomoc teściów, oni bagatelizują sprawę. Tymczasem z mieszkania pary znika cennych przedmiotów. Jak się okazuje, kobieta sprzedaje je na portalu aukcyjnym, próbując uzyskać pieniądze na spłatę długów. To jednak nie koniec tajemnic.

Zobacz także