x
Ukryta prawda (1096)

Ukryta prawda

sezon 16 odc. 1096

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Licealistka Nina jest w zaawansowanej ciąży. Jej partner, 19- letni Robert, otwarcie przyznaje, że woli, aby poddała się aborcji. Dziewczyna pragnie urodzić dziecko, a następnie oddać do adopcji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Licealistka Nina jest w zaawansowanej ciąży. Jej partner, dziewiętnastoletni Robert, otwarcie przyznaje, że woli, aby poddała się aborcji. Tymczasem dziewczyna pragnie urodzić dziecko, a następnie oddać do adopcji. Kuzynka radzi nastolatce wybrać na rodziców zastępczych parę swoich znajomych - Milenę i Adama. Ona musi tylko wskazać w dokumentach chłopaka jako ojca dziecka, dzięki czemu sama straci prawa rodzicielskie. Nina zgadza się. Zaczyna spędzać z nowo poznanymi małżonkami coraz więcej czasu. Adam pomaga jej dotrzeć na badania i często daje prezenty. Robert, który zdążył pogodzić się z myślą, że zostanie ojcem, jest zazdrosny. Prosi ukochaną o rękę. Próbuje też przekonać ją, żeby zmieniła zdanie odnośnie adopcji. Nina rzeczywiście nabiera wątpliwości. Odwiedza Adama bez zapowiedzi i pod nieobecność Mileny...

Zobacz także