x
Ukryta prawda (1095)

Ukryta prawda

sezon 16 odc. 1095

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Porzucony przez żonę Darek trakcie kłótni z matką oznajmia, że popełni samobójstwo. Jego ukochana nieoczekiwanie wraca. Partner daje jej drugą szansę. Wkrótce sam dowiaduje się, że ma guza mózgu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

29-letni Darek nie może przeboleć odejścia swojej żony Melanii. Mężczyzna zamknął się w mieszkaniu i zaniedbał. W trakcie kłótni z matką oznajmia, że zamierza popełnić samobójstwo. Któregoś dnia jego ukochana nieoczekiwanie wraca, twierdząc, że zrozumiała swój błąd. Partner daje jej drugą szansę. Wkrótce sam dowiaduje się, że ma guza mózgu i musi szybko trafić na stół operacyjny. Nowa sytuacja ma decydujący wpływ na jego dalsze życie.

Zobacz także