x
Ukryta prawda (1094)

Ukryta prawda

sezon 16 odc. 1094

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Marta nie akceptuje związku swojego 66-letniego ojca z 33-letnią Sylwią. Senior staje się ofiarą napadu, za którym stoi prawdopodobnie były narzeczony wybranki. Nie zgłasza jednak pobicia na policję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Ojciec Marty, 66-letni Jan, spotyka się z 33-letnią Sylwią. Córce mężczyzny trudno jest zaakceptować ten związek. Wkrótce jest świadkiem napadu na tatę, za którym stoi prawdopodobnie były narzeczony Sylwii. Senior nie zgłasza jednak pobicia na policję. Mimo ostrzeżeń córki Jan oświadcza się Sylwii, a niedługo potem trafia do szpitala. Okazuje się, że brał leki na erekcję, które w połączeniu z innymi medykamentami wywołały problem kardiologiczny. Wraz ze zbliżającą się datą ślubu Marta i jej mąż Paweł zaczynają się martwić, że ich spadek przepadnie.

Zobacz także