×
Ukryta prawda (1036)

Ukryta prawda

sezon 15 odc. 1036

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Filip dostaje propozycję awansu. Wiąże się to jednak z częstymi delegacjami, dlatego chce pomóc żonie. Z Wałbrzycha przyjeżdża jego 66-letnia matka, Wiesława. Bardzo szybko zakłóca życie rodziny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 17 lipca
jutro
12:20 TVN (z napisami)

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Małżonkowie Filip i Natalia wychowują razem 6-letnią córkę, Amelię. Mężczyzna dostaje propozycję awansu. Wiąże się to jednak z częstymi delegacjami, dlatego chce pomóc żonie. Z Wałbrzycha przyjeżdża 66-letnia matka Filipa, Wiesława. Bardzo szybko zakłóca życie rodziny wtrącając się w jej codzienne sprawy. Za każdym razem po powrocie z pracy Filip wysłuchuje wzajemnych pretensji obu kobiet. Natalia chce, by teściowa wróciła do domu, a do córki zamierza wynająć opiekunkę. Filip się na to nie zgadza. Tymczasem Wiesława zaczyna śledzić synową. Jest świadkiem jej spotkania z obcym mężczyzną. Przekonana, że to kochanek Natalii, informuje o wszystkim swojego syna. Ten zaczyna wierzyć swojej matce. Natalia wyznaje mężowi prawdę.

Zobacz także