x
Ukryta prawda (1015)

Ukryta prawda

sezon 15 odc. 1015

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Jolanta i Marcin poszukują odpowiednich rodziców chrzestnych dla synka. Pierwszym kandydatem jest brat mężczyzny, który szybko się zgadza. Niebawem jednak zmienia zdanie. Marcin chce znać przyczynę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 18 czerwca
za 5 dni
12:35 TVN (z napisami)

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Jolanta i Marcin wychowują kilkumiesięcznego Olka. Oboje są wierzący, a mężczyzna należy nawet do kościelnej wspólnoty. Żona namawia go, by poszukali odpowiednich rodziców chrzestnych dla synka. Pierwszym kandydatem jest brat Marcina, Piotrek, który szybko się zgadza. Małżonkowie składają też propozycję Patrycji, przyjaciółce rodziny, ale nie akceptuje jej matka Joli. Woli ona, by chrzestną została siostra kobiety, Iga, co z kolei nie odpowiada rodzicielce Olka. Wkrótce Piotrek zmienia zdanie, a Marcin próbuje dowiedzieć się dlaczego.

Zobacz także