Tylko miłość (5)

Tylko miłość (5)

serial obyczajowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Świderski, Marysia Łyszkowska, Urszula Grabowska
Reżyseria:Przemysław Angerman
W skrócie:W sklepie z antykami zjawia się Roland. Podaje się za rzeczoznawcę i podważa oryginalność zastawy kupionej przez Krystynę. Rafał jedzie odebrać Lusię ze szkoły. Chce porozmawiać z Mają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy trzydziestolatków, mieszkających i pracujących w Warszawie, którzy konsekwentnie realizują swoje zawodowe ambicje, ale do pełni szczęścia brakuje im stabilizacji w życiu rodzinnym, bliskości i ciepła ukochanej osoby. Architekt Rafał Rozner (Bartłomiej Świderski) po tragicznej śmierci żony samotnie wychowuje 8-letnią córkę Lusię. Młodym mężczyzną interesują się przebojowa i energiczna gwiazda muzyki pop Sylwia Stern (Urszula Grabowska) oraz będąca jej przeciwieństwem nauczycielka języka angielskiego Maja Kryńska (Małgorzata Kożuchowska).

W tym odcinku

W sklepie z antykami zjawia się Roland. Podaje się za rzeczoznawcę i podważa oryginalność drogiej zastawy, kupionej przez Krystynę dzięki kontaktom Aleksa. Kobieta jest załamana - wydała na nią nie tylko wszystkie oszczędności, ale też zaciągnięty w banku kredyt. Rafał jedzie odebrać Lusię ze szkoły. Chce porozmawiać z Mają i przeprosić za to, że pocałował ją podczas spaceru. Nauczycielka stara się zbagatelizować całą sprawę. Wieczorem Wiktor i Paweł podstępem zwabiają Rafała do klubu. W tym czasie do jego domu przyjeżdża Krystyna. Każe Zuzi spakować rzeczy wnuczki. Oznajmia, ze dziewczynka przeprowadza się do dziadków.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także