Tu jest pięknie (5/10)
| W skrócie: | Dorota Szelągowska udaje się do Osowej Sieni w województwie lubuskim. Odkrywa piękno kompleksu pałacowego z XVIII w. Zabytkowe elementy połączono z nowoczesnym designem. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Dorota Szelągowska po raz kolejny rusza na poszukiwanie najpiękniejszych zakątków w Polsce. Zajrzy do pięciogwiazdkowego hotelu w szesnastowiecznej kamienicy o nowojorskim wystroju i obejrzy krakowską willę, w której serwowane są królewskie śniadania do łóżka. Nie zabraknie też wizyty w Zakopanem. Znajduje się tam niesamowicie nowoczesne miejsce z wyjątkową strefą spa. Nie obędzie się także bez podróży w przeszłość - prowadząca odwiedzi pewien szczególny warszawski hotel. Prócz tego widzów czeka przygoda w odrestaurowanym zamku pod Wrocławiem i pałacu z bajkowymi wieżyczkami położonym w zachodniej części kraju.
Dorota Szelągowska udaje się do Osowej Sieni w województwie lubuskim. Odkrywa tam XVIII-wieczny kompleks pałacowy, który kilka lat temu na hotel zamienili Mateusz i Jamie, młode kanadyjskie małżeństwo. Podczas remontu udało im się uratować zabytkowe elementy i połączyć je z nowoczesnym designem, przez co stworzyli eleganckie i ponadczasowe wnętrza. Zainspirowani historią jednej z właścicielek pałacu, pisarki Leonie Ossowski, dzielą się jej twórczością z gośćmi. Apartamentom nadali nazwy będące tytułami książek artystki.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Dorota Szelągowska
gospodarz
Zobacz także
- Tu jest pięknie (4/8) - program rozrywkowy - dziś, 25 marca 12:00
- Tu jest pięknie (6/8) - program rozrywkowy - czwartek, 26 marca 12:00
- Tu jest pięknie (8) - program rozrywkowy - poniedziałek, 30 marca 12:00
- Tu jest pięknie (2/8) - program rozrywkowy - środa, 1 kwietnia 12:00
- Tu jest pięknie (3/8) - program rozrywkowy - czwartek, 2 kwietnia 12:00
- Tu jest pięknie (2/3) - program rozrywkowy - poniedziałek, 6 kwietnia 7:30
- Tu jest pięknie (4/8) - program rozrywkowy - poniedziałek, 6 kwietnia 12:00
