Tu jest pięknie (4/12)

Tu jest pięknie (4/12)

program rozrywkowy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Dorota Szelągowska uda się do Wielkopolski. Na miejscu zajrzy do stuletniego folwarku, który został przekształcony w luksusowy ośrodek agroturystyczny. Zachwyca on pięknymi pokojami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dorota Szelągowska po raz kolejny uda się w podróż po Polsce, by odnaleźć fascynujące i wzbudzające zachwyt zakątki naszej ojczyzny. Prowadząca poszuka wspaniałych dzieł architektonicznych i intrygującego wzornictwa. Oprócz tego zapozna się z historią odwiedzanych miejsc, skosztuje lokalnych specjałów i porozmawia z ludźmi, którzy stoją za pięknem tutejszych atrakcji i niebanalnych wnętrz. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć willę z lat 50. z widokiem na Bałtyk, położony wśród lasów nowoczesny zamek na wschodzie, prowansalski dworek ze wstawkami art déco oraz hotel z przeszklonym SPA nieopodal Tatr.

Dorota Szelągowska uda się do Wielkopolski. Na miejscu zajrzy do stuletniego folwarku, który został przekształcony w luksusowy ośrodek agroturystyczny. Niegdyś gospodarstwo rolne, teraz zachwyca pięknymi pokojami oraz nowoczesną strefą SPA. Właściciele nie zrezygnowali z tradycji. Pozbyli się zniszczonego tynku, co pozwoliło odsłonić oryginalną cegłę. Zestawili ją jednak z nowoczesnymi elementami wystroju wnętrz. Gości do wizyty zachęca także regionalna kuchnia oraz piękna okolica z lasami i łąkami.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także