Trudne sprawy (930)

Trudne sprawy

sezon 19 odc. 930

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Iwona i Marek wspólnie wychowują dziecko. Są zakochaną w sobie parą. Mężczyzna pracuje jako barman w klubie ojca partnerki, Alberta. Pewnego dnia z sejfu znika 100 tysięcy złotych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu opowiadającego o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Iwona i Marek wspólnie wychowują dziecko. Są zakochaną w sobie parą. Mężczyzna pracuje jako barman w klubie ojca partnerki, Alberta. Pewnego dnia z sejfu znika bez śladu 100 tysięcy złotych. Wraz z pieniędzmi znika też Marek. Tymczasem Albert ma problem, by zapewnić klubowi płynność finansową. Chociaż wszystko wskazuje na to, że mężczyznę okradł Marek, Iwona nie wierzy w winę partnera. Udaje jej się przekonać Alberta, by nie zgłaszał sprawy policji i pozwolił jej odnaleźć Marka. Niebawem odkrywa, że jej ukochany jest związany z właścicielką nocnego klubu, Wandą. Iwona próbuje radzić sobie sama, jednak trudno jej utrzymać siebie i dziecko. Marek nie płaci też alimentów, chociaż opływa w luksusy. Iwona coraz bardziej wątpi w niewinność byłego partnera. On jednak wciąż zaprzecza, że okradł jej ojca.

Zobacz także