Trudne sprawy (910)

Trudne sprawy

sezon 18 odc. 910

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Malwina to zapracowana matka 8-letniej Emilki i 5-letniego Krystiana. Nie może liczyć na pomoc męża, który dużo czasu spędza przed komputerem. Kobieta przypuszcza, że ma internetowy romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu opowiadającego o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Malwina to zapracowana matka 8-letniej Emilki i 5-letniego Krystiana. Jej mąż Radek nie pomaga kobiecie w domu. Dużo czasu spędza przed komputerem i ma coraz częściej ataki złości. Kobieta przypuszcza, że Radek ma internetowy romans. Mężczyzna na każdą próbę rozmowy reaguje agresją. Malwina żąda, by wyprowadził się z domu. Dzięki pomocy swojej matki mężczyzna przyznaje, że nie ma romansu i chce się zmienić. Wkrótce znów przykleja się do komputera i zarzuca żonie, że ta ogranicza jego rozwój. Malwina podejrzewa, że Radek uzależnił się od hazardu.

Zobacz także