Trudne sprawy (711)

Trudne sprawy

sezon 13 odc. 711

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Marcin i Joanna są bardzo dumni ze swojej córki Ewy, która dostała się na studia. 13-letni Piotrek postanawia dorównać siostrze. Wygrywa konkurs naukowy. Zazdrosna Ewa chce zwrócić na siebie uwagę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Marcin i Joanna kładą duży nacisk na edukację dzieci, dlatego są bardzo dumni ze swojej córki Ewy, która dostała się na studia. Widząc reakcję rodziców jej brat, 13-letni Piotrek, postanowił dorównać siostrze. Bierze udział w konkursie naukowym i ku zaskoczeniu rodziny wygrywa go. Wygłasza nawet małą prezentację na uniwersytecie Ewy. Joanna i Marcin chwalą się, że ich syn jest nowym Einsteinem i drukują karty z jego autografem. Siostra jest zazdrosna o uwagę rodziców i postanawia zrobić wszystko, aby znów stać się ich oczkiem w głowie.

Zobacz także