Trudne sprawy (565)

Trudne sprawy

sezon 10 odc. 565

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Klasa Szymona zaplanowała wycieczkę, którą miał zorganizować właśnie on. Jednak chłopak nie przychodzi na spotkanie. Przyjaciel Marcin Guzikowski razem z matką Szymona szukają w jego pokoju wskazówek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Klasa Szymona Szalkowskiego zaplanowała wycieczkę, którą miał zorganizować właśnie on. Jednak chłopak nie przychodzi na spotkanie. Przyjaciel Marcin Guzikowski razem z matką Szymona szukają w jego pokoju wskazówek, które wyjaśniłyby jego zniknięcie. Znajdują pismo z powiadomieniem, że jego konto zostało zajęte. Następnego dnia Marcin spotyka Szymona, który przyznaje, że pozwolił sobie na drogi sprzęt elektroniczny, mimo że nie mógł za niego zapłacić. Kiedy pieniądze jego znajomych wpłynęły na konto, od razu zostały zajęte. Uciekł, ponieważ się tego wstydził. Chłopak postanawia poszukać pracy, dzięki której spłaci długi i pozbędzie się wyrzutów sumienia. Zatrudnia się na budowie, gdzie ulega poważnemu wypadkowi, bo jego szef nie dopilnował zasad bezpieczeństwa. Szymon podaje go do sądu o odszkodowanie.

Zobacz także