Trudne sprawy (446)

Trudne sprawy

sezon 7 odc. 446

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Bemowie wraz z dziećmi, Laurą i Danielem, mieszkają w Katowicach. Ich spokój burzy córka nowych sąsiadów. Nastoletnia Alina rzuciła szkołę i razem ze swoją paczką terroryzuje okolicę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Bemowie wraz z dziećmi, Laurą i Danielem, mieszkają w Katowicach. Ich spokój burzą nowi sąsiedzi - 17-letnia Alina i jej podejrzani rodzice. Nastolatka rzuciła szkołę i razem ze swoją paczką sieje terror w okolicy. Mieszkańcy osiedla czują się zagrożeni. Rodzice Aliny nie interesują się córką. Pewnego dnia dziewczyna okrada 15-letnią Laurę i rzuca pod jej adresem groźby. Ojciec dziewczyny Andrzej składa doniesienie na policji. Wkrótce banda Aliny zaczyna się znęcać na Danielu. Za uszkodzenie mienia, kradzież, szantaż i pobicie zostaje skazana na 6 miesięcy pozbawienia wolności. Podczas kolejnej rozprawy sąd decyduje o umieszczeniu nastolatki w specjalnym zakładzie dla nieletnich.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także